Mizerna Gospodyni Miasta Łodzi

Wczoraj o godz. 11:oo przed Urzędem Miasta Łodzi odbył się Happening działaczy Forum Młodych PiS.
2013-09-05-180 2013-09-05-182 2013-09-05-184

13 grudnia 2010r nastąpiło zaprzysiężenie Prezydent Miasta Łodzi. Hanna Zdanowska wypowiedziała wtedy zdanie:

” Obiecuję, że Łódź będzie miała prawdziwą gospodynię. Łódź wymaga zmian” .
My działacze Forum Młodych PiS widzimy po tysiącu dniach rządów zmiany, ale na gorsze. Dlatego też chcemy wręczyć p. Hannie Zdanowskiej Dyplom Mizernej Gospodyni Miasta Łodzi. Tak Mizernej Gospodyni Miasto nie miało od lat. Na dyplomie wynotowaliśmy 10 ” zasług”, które dokonała Pani Hanna Zdanowska w czasie tych 1000dni urzędowania.- powiedział Łukasz Rzepecki- Przewodniczący Forum Młodych PiS w Łodzi.

1. Likwidacja szkół- w żadnym mieście w Polsce nie zaplanowano tylu likwidacji szkół. To już pewne bo głosami radnych z PO te uchwały zostały przegłosowane.

2. Kolejną obietnicą była budowa dwóch stadionów w Łodzi- niestety to tylko obietnica, bo pomimo 3 lat rządów nie zaczęła się budowa ani jednego.

3 Podwyżki Cen biletów MPK- mimo zapowiedzi przed wyborczej  bilety nie staniały a wręcz przeciwnie- zdrożały

4. W urzędzie miejskim trwa reorganizacyjny rozrost pracowników. Prezydenci zarabiający po kilkanaście tysięcy złotych, dyrektorzy 8, kierownicy 5 tys zł,. a zwykli obywatele 1,500 zł. To jest kpina z mieszkańców- mówił Łukasz Rzepecki.

5. Ulica Piotrkowska nie wygląda zbyt atrakcyjnie, płyty granitowe już pękają, a co jak nadejdzie śnieg? Stracili na ty, tylko kupcy, sprzedawcy i właściciele ogródków gastronomicznych.

6. Z roku na rok podnoszone są czynsze w mieszkaniach komunalnych pomimo zapowiedzi przedwyborczych w 2010r, że nie będzie.

Niewytłumaczalną rzeczą jaką dokonała Gospodyni Naszego Miasta są stawki za wywóz śmieci, są one bardzo wysokie, drożej jest niż w Niemczech, gdzie średnia pensja jest o 4 tys większa niż pensja w Łodzi.

Nieprzygotowanie się władz miasta do odśnieżania zimą było skandalem, tak samo jak to że zamiast najzdolniejszych studentów mieszkania otrzymali urzędnicy- koledzy Pani Prezydent.

Łódź jest w coraz gorszym stanie. Prezydent Miasta Hanna Zdanowska zachowuje się antyspołecznie i anty obywatelsko. Wręczając dyplom mamy nadzieję, że Pani Prezydent Zdanowska powiesi go na ścianie w swoim gabinecie nad biurkiem i gdy tylko pomyśli sobie, że jest dobrym Prezydentem niech spojrzy na dyplom i swoje ” zasługi” dla miasta to od razu złudne myśli i nadzieje jak czar prysną- mówił Łukasz Rzepecki – Przewodniczący Forum w sekretariacie przed gabinetem p. Hanny Zdanowskiej.